АльфаБанк-кредитна картка “Максимум”

Кредитний ліміт: 500 - 200000 грн

Пільговий період: до 62 днів

Процентна ставка: 3.33%

Обслуговування: Стандартное

Поповнення: Бесплатно

Альфа-банк входить до числа лідерів фінансового ринку України. Його послуги приваблюють надійністю, зручністю і лояльністю по відношенню до клієнтів. Персональна
Подати заяву

Альфа-банк входить до числа лідерів фінансового ринку України. Його послуги приваблюють надійністю, зручністю і лояльністю по відношенню до клієнтів. Персональна кредитна картка Максимум Альфа-Банку повністю перетворилася на інструмент управління і фінансовими потоками, і сімейним бюджетом.

Завдяки кредитним коштам немає необхідності залежати від поточного фінансового стану.Вчасно зроблена покупка або інвестиції в навчання, у відновлення здоров’я, або тур, що дозволяє накопичити енергію і відновитися окупаються сторицею і повертаються прибутком в майбутньому.

Кредитна картка Максимум Альфа-Банку умови використання

На умови використання кредитних карт в першу чергу звертають увагу українці при виборі банку. У цьому плані Альфа-банк виправдовує всі очікування з перевищенням.

Основні переваги карти Максимум

Зручний інструмент для розрахунків, високий рівень захисту та безпеки як персональних даних, так і активів власника картки — основні переваги кредитної картки. Саме тому на початок 2020 року її обрали 1 356 783 жителі України.

Альфа-банк з кредитною карткою Максимум надає

 • Безкоштовне оформлення та обслуговування.
 • Кредитний ліміт – від 500 до 200 000 гривень
 • Пільговий період використання кредиту – до 62 днів з моменту зняття банківських коштів.

Додаткові переваги.

 • Низька процентна ставка за використання кредитних коштів-3,33%
 • Низька комісія на переказ і зняття кредитних коштів-4%
 • Кешбек до 20%
 • Розстрочка-24 місяці на будь-яку покупку за допомогою карти.
 • 0,01% розстрочки на покупки по всьому світу
 • І що дуже важливо: можливість отримання кредитних канікул 2 рази на рік.

Важливими вигодами є

 1. Возможность взять средства в любом банке Украины.
 2. Бесплатная доставка заказанной карты.
 3. Кредитная карта без справки о доходах: при оформлении кредита до 50 000 гривен, не надо предоставлять справку о доходах.
 4. Возможность заказать кредитную карту Альфа-банка онлайн. Вы отправляете анкету в удобное время.
 5. Беспроцентная рассрочка при покупках за пределами Украины.
 6. Возможность открыть депозитный или накопительный счет.

Именно благодаря совокупности всех возможностей, популярность банка растет, вместе с ростом благосостояния его вкладчиков.

Етапи оформлення онлайн кредитної картки Максимум від Альфа-Банку

Етапи оформлення онлайн кредитної картки Максимум від Альфа-Банку гранично прості і зрозумілі. На сайті банку необхідно внести необхідні дані:

 • Прізвище, ім’я, по батькові
 • Номер мобільного телефону
 • Ідентифікаційний податковий номер, ІПН
 • Загальний статус з працевлаштування, зробивши вибір з меню, що випадає
 • Вказати регіон проживання.

Додатково необхідно дати згоду на обробку персональних даних, поставивши галочку у відповідне віконце. Протягом 30 хвилин Ви отримуєте СМС повідомлення про рішення банку.

Отримання Карти Альфа-Банку

Після оформлення карта буде доставлена за вказаною вами адресою. Якщо Вам зручно, ви можете отримати карту за адресою найближчого до Вас відділення. Перелік адрес вказано на сайті. Додатково з будь-якого питання, що стосується випуску кредитних карт, ви можете звернутися в службу підтримки банку.

Сервіс підбору кредиту «24/7 позика на карту в Україні» запрошує скористатися додатковою інформацією як отримати Експрес-позику, в розділі, де ми підключили модулі надійних мікрофінансових кредитних організацій з кредитними калькуляторами.

Якщо ж Ви вирішите оформити кредитну карту Максимум Альфа-Банку, то забезпечите собі стабільне управління фінансами з розширеними можливостями в майбутньому. Зробіть перший крок, заповніть анкету. Це займе у Вас 5 хвилин, а заощадить годинник.

Залишити відповідь
Ваша оцінка