Грошове мислення


Пропонуємо задуматися над тим, що відрізняє людей, що живуть в достатку від тих, кому постійно, хронічно бракує грошей. Перше, що кидається в очі – це стиль мислення і енергія дій, яка слідує за ним.

А що якщо припустити, що кожен має свою фінансову програму відповідно до свого поданням про неї. Якщо припустити, що в бенкеті все дуально: верх- низ, право – ліво, зовнішнє – внутрішнє і т.д. то можна прийняти і те, що, якщо є зовнішні фінансові закони, то вони об’єднуються в зв’язці з внутрішніми фінансовими законами.

Зовнішні закони – це фінансова грамотність, розуміння пристрою бізнесу, якісні інвестиції. А що ж віднести до внутрішніми законами? Як людина думає про гроші і своїй взаємодії з ними? Адже, якщо під рукою є все теслярські інструменти, наприклад, або кисті і фарби для написання картини, або олівець і папір, – це не означає, що кожен зможе створити за допомогою них твір мистецтва або хоча б що-небудь, що привертає увагу. Необхідно володіти спеціальними навичками, яким треба не просто навчатися, а закріплювати й удосконалювати.

Принципи мислення успішних людей

Пропонуємо починати з правильного «задумиванія». Пам’ятайте, що ваш образ думок і внутрішні судження впливають на те, що відбувається з вами в зовнішньому світі. Тому звертаємо увагу на принципи мислення успішних людей.

 1. Тільки ви вибираєте – жити в багатстві і животіти без грошей.
 2. Якщо готові мати достаток у домі – формуйте його образ.
 3. Станьте потрібною людиною в потрібному місці в потрібний час. Дійте.
 4. Заряджайтеся позитивною енергією, саме вона притягує і можливості, і інших людей, схожих по вашому настрою. Кого хочете бачити поруч?
 5. Навчіться бачити те, за що можна бути вдячним життя. Навіть за те, що можете дихати на повні груди і вільно пересуватися.
 6. Накладіть заборону на ниття і скарги,
 7. Знайомтеся з біографіями успішних людей – і ви побачите, як вони справлялися з разорениями, банкрутствами, фінансовим труднощами. Віра в свої можливості – їх двигун.
 8. Гроші люблять власного господаря. Тому чітко уявляйте – яку вигоду вони для вас принесуть. Керуючи їх рухом, контролюйте всі терміни взятих зобов’язань.
 9. Зважуйте і розраховуйте всі фінансові кроки. Гроші приходять до того, хто розпоряджається ними грамотно.
 10. Щоб витрачати гроші з розумом, інвестуйте в його розвиток. Ставайте професіоналом своєї справи. Відточуйте майстерність. Навчившись заробляти одну гривню, вчіться заробляти сто, тисячу, десятки тисяч. Як спортсмен – чим більше він тренується, тим замечательнее результати покаже. Чим вища кваліфікація, тим востребованней людина, тим дорожче коштують його послуги. Накопичуйте досвід, розвивайте розумові здатності, займаючись самоосвітою і підвищення кваліфікації.
 11. Не женіться за грошима, а йдіть до них назустріч. Підготуйте умови, щоб не ви бігли за грошима, а вони прийшли до вас. Працюйте не більш, а краще, якісніше.
 12. Спілкуйтеся з позитивними людьми і радійте, що у вас є така можливість. Чим більше таких зустрічей, тим краще настрій, тим більше варіантів до успішних дій.

Почніть з постановки 50 цілей на рік, 100 цілей на 5 років і 200 цілей на 10 років і здивуєтеся результату.

Кредит на выгодных условиях

Хотите получать кредит на самых выгодных условиях и быть в курсе всех акций?

Кредит у розмірі 0%
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10 000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 12000 грн
Подати заяву
Залишити відповідь
Ваша оцінка
Читайте також

Кіберзлочинці в Україні продовжують шукати довірливих громадян і перевіряти ступінь їх безпечності в спілкуванні по телефону. Шахраї представляються працівниками різних

Дізнатися більше

Навіщо вам гроші? Ви можете точно відповісти на це питання? Зазвичай, коли питають про бажаному кількості грошей, людина не замислюючись

Дізнатися більше

Гроші – обмеження нашого життя або Улюблена Коробка з малюнками на стінках. Гроші в буденних днях вашому житті, – які

Дізнатися більше