Кредит під 0% за 15 хвилин на карту

Без довідок про доходи та дзвінків до 15 000 грн, від 62 до 365 днів

Сума
1 000
15 000

Як подати заявку на кредит

Заповни заявку на кредит, дочекайся відповіді, в разі позитивної відповіді отримай гроші на банківську карту.

заявка онлайн

Вибери грошову суму і заповни форму заявки, Ім’я, Прізвище, По батькові, ел. пошта, Номер телефону, Пароль

Мінімум документів

Паспорт, ІПН, банківська карта

Швидке рішення

Після того, як ви оформите заявку, протягом декількох хвилин ви дізнаєтеся рішення

Гроші на карту

Після схвалення договору Ви зовсім скоро отримаєте гроші на банківську карту або готівкою

Для нових клієнтів кредит до 15 000 гривень під 0,01% *

Подати заяву

Чому 24/7 займ

Де б людина не знаходилася, ми допомагаємо здійснити всі плани і задуми хвилина в хвилину. Вся процедура відбувається в інтернеті і занімет лічені хвилини, а позичальник може перебувати в будь-якому населеному пункті України.

  1. Грошове перерахування на будь-яку банківську карту в Україні
  2. Легка анкета, без довідок з роботи і поручителів
  3. Без застави
    і поручителя
  4. Швидке прийняття
    рішення
  5. Зберігаємо конфіденційність всіх даних клієнтів

Унікальний підхід до кожного клієнта

Кожна заявка клієнта оцінюється індивідуально, тому важливо, що б при заповненні заявки клієнт вказав точну інформацію. Можливо, після розгляду заявки, клієнту буде запропонована менша сума кредиту.

Вигідно

Новим клієнтам кредит 0,01% в день

Швидко

В середньому кредит можна оформити за 15 хвилин

Доступно

Кредит доступний з віку 18 років

Еластично

Вибери суму щомісячного платежу

Мудро

Зніми всю суму відразу або зніми її по частинах

Зручно

Можливість подати заявку на додаткову суму або кредит

Кредит з фіксованою процентною ставкою і терміном виплати, після видачі кредиту умови виплати не будуть змінені. При укладанні договору, встановлюється як сума кредиту та відсоткові платежі, так і термін виплати. Дані умови можуть бути змінені протягом співпраці, тільки і однозначно за домовленістю сторін.

Приклад: при встановленні сума в розмірі 10000 грн, ГПС становить 259%, то загальна сума повернення складе 18775,9 грн. ГПС це загальні витрати по кредиту, які виражені в річних відсотках від присвоєної загальної суми кредиту. Максимальна ставка ДПС складає 260%.

Кредит в Інтернеті може бути рішенням, у разі виникнення незапланованих витрат, а оплатити послугу або придбання товару необхідно сьогодні, якщо немає боргів по кредитних платежах, якщо кредитний платіж не перевищує 40% від Твоїх щомісячних доходів. Займай відповідально.

У разі, якщо сума кредиту не буде виплачена в зазначений термін, кредитор може вимагати штрафний платіж від загальної суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У разі, якщо виплата не здійснюється в тривалий період, без узгодження з кредитором, кредитор має право в односторонньому порядку передати стягнення кредиту третім компаніям.

Що про нас говорять клієнти

Відгуки клієнтів це дзеркало якості послуг. Відгуки можуть допомогти прийняти прийнятне і краще рішення.

Часто задавані питання

Кредит для нових клієнтів до 15 000 грн без відсотків і комісійна плата 0,01%. Мінімальний термін виплати кредиту 3 місяці з продовженням.

Чи можу я отримати кредит

Кредит можна отримати у віці від 18 до 75 років. Для того, що б подати заявку на кредит, необхідно бути платоспроможним (дружиною) і мати банківську карту в будь-якому кредитній установі в Україні, мобільний телефон. Необхідно заповнити форму заявки (новим клієнтам здійснити ідентифікацію), дочекатися рішення, яке повідомить фахівець з обслуговування, та / або отримати його у вигляді смс повідомлення, і / або на Ел. пошту.

На які цілі дають кредит

Гроші видаються на будь-які цілі.

Яка максимальна сума кредиту

Кожен клієнт оцінюється індивідуально. Для нових клієнтів максимальна сума кредиту доступна в розмірі 10 000 ₴. Виплативши кредит у встановлений термін, можна зайняти до 15 000 ₴. Мінімальний термін виплати кредиту 3 місяці, максимальний термін виплати 36 місяців.

Як швидко можна отримати гроші на банківську карту

У разі позитивної відповіді гроші на банківську карту клієнта будуть перераховані негайно. Гроші на банківську карту можна отримати в середньому протягом 15 хвилин, якщо рахунки кредитора і позичальника знаходяться в одному банку. Якщо банківська карта в іншому банку, тоді необхідну грошову суму можна отримати протягом трьох робочих днів. Грошові перерахування здійснюються тільки в робочий час кредитора.

Чи можу отримати додаткову суму грошей

Можна подати заявку на додатковий кредит, якщо не використана максимальна привласнена сума кредиту.

Чи необхідний заставу або поручитель

Для отримання кредиту немає необхідності ні в поручителе, ні в заставі.

Можна отримати кредит, якщо тільки влаштувався на роботу

Так, для нас не важливий стаж роботи.

Чи розглядаються заявки у вихідні та вночі

Подати заявку на кредит і отримати кошти ви можете цілодобово.

В якому місті можна взяти кредит

Оформити заявку на кредит можна в будь-якому місті України.

Чому моя заявка на кредит відхилена

Заявку на кредит можуть відхилити, якщо надана інформація є помилковою або вона введена в неправильному порядку, у заявника є невиконані боргові зобов’язання.

Чи є можливість виплатити достроково

Кредит можна виплатити швидше, ніж зазначено в графіку платежів. Просимо, зв’язатися з фахівцем з обслуговування клієнтів, для уточнення точної суми залишку.

Можу я оплатити кредит через банк

Ви можете оплатити кредит в будь-якому відділенні банку.

Які документи потрібно мати при собі для оплати кредиту в будь-якому банку

Для оплати кредиту з собою візьміть номер договору кредиту та реквізити компанії.

Чи можу оплачувати більше встановленого мінімального платежу

Можна оплачувати так само більше ніж встановлений мінімальний щомісячний платіж, однак, при оплаті до виписки рахунку, перерахована сума не буде врахована як оплата рахунку, але буде зарахована в погашення основної суми виданого кредиту. В цьому випадку просимо зв’язатися з сервісом обслуговування клієнтів.

Що робити, якщо не можу виплатити гроші в зазначений термін

Виплату кредиту необхідно здійснювати за графіком, в разі недотримання графіка виплат будуть застосовані штрафні відсотки. У разі затримки у виплаті кредиту, просимо зв’язатися з сервісом обслуговування клієнтів.

Що відбувається, якщо прострочений платіж або рахунок

Якщо не здійснена оплата рахунку, то порушені загальні умови кредиту. У свою чергу, якщо прострочена оплата рахунку, то згідно з умовами договору за неоплачений рахунок можна стягнути прострочені відсотки, а так само витрати за напрямок нагадування і стягнення боргу.

Що таке профіль клієнта

Профіль клієнта на домашній сторінці кредитора: клієнти можуть бачити статус кредиту, доступну суму грошей, історію платежів, існуючі клієнти можуть запитати додаткову грошову суму.

Що таке кредит з пониженої комісійної платою

Для нових клієнтів займ може бути запропонований зі зниженою комісійної платою або без комісійної плати. Більше інформації на домашній сторінці кожного кредитора.

Чи є у клієнтів право відмови

Відмовитися від кредиту ви можете тільки до того, як погодьтеся з умовами договору, тобто підпишіть його. Якщо ви вже підтвердили оформлення позики, скасувати дію неможливо. Після цього договір повноцінно вступає в силу, і гроші перераховуються на ваш рахунок.

Річна процентна ставка ГПС

Річна процентна ставка це загальні витрати по кредиту, що включає відсотки за користування кредитом, а також всі інші комісії і витрати, або аналогічна ставка, розрахована відповідно до місцевого законодавства, яка виражена у відсотках. Приклад: при встановленні сума в розмірі 10000 ₴, ГПС становить 259%, то загальна сума повернення складе 18775,9 ₴. ГПС це загальні витрати по кредиту, які виражені в річних відсотках від присвоєної загальної суми кредиту. Максимальна ставка ДПС складає 260%.

Які переваги 24zaym

Вибираючи сервіс онлайн-кредитування, ви отримуєте можливість оформити кредит 24 години на добу 7 днів на тиждень, без необхідності відвідувати кредитна установа.

Адреса

Україна, м. Київ..
вул. Антоновича

Телефон

066 953 3482

Термін і процентна ставка

Термін від 62 до 365 днів
процетна ставка від 0,01%