Кредитна картка ПриватБанк (Універсальна)

Кредитний ліміт: 500 - 50000 грн

Пільговий період: до 55 днів

Процентна ставка: 3.6%

Обслуговування: Стандартное

Поповнення: Бесплатно

Універсальна кредитна картка від ПриватБанку дуже швидко завоювала визнання і стала лідером на фінансовому ринку послуг. Адже найцінніше – це
Подати заяву

Універсальна кредитна картка від ПриватБанку дуже швидко завоювала визнання і стала лідером на фінансовому ринку послуг. Адже найцінніше – це час, а вона допомагає його економити. Додаткові переваги цієї карти в постійно розширюється сервісі.

Приватбанк сьогодні впевнено утримує лідируючі позиції. Саме він першим став пропонувати послуги оформити кредитну карту, а разом з цим легко отримати доступ до кредитних коштів, які підключалися до цієї карти. Саме універсальна карта стала першим продуктом, що знайомив українців з послугами кредитування онлайн.

Умови використання кредитної картки Універсальна від ПриватБанку.

Вирішили вигідно розпоряджатися фінансовими можливостями? Це легко зробити з кредитною карткою. При оформленні кредитної картки онлайн ви вже через 20 хвилин зможете користуватися кредитними коштами при схваленні банком вашого запиту.

Тепер головне, правильно використовувати кредитні кошти за призначенням.

Банк надає пільговий період до 55 днів безкоштовного використання кредиту, якщо ви здійснюєте покупки через торгові точки або оплачуєте комунальні платежі або інші послуги з перерахування.

 • Максимальний кредитний ліміт – до 50 000 гривень.
 • Безкоштовне СМС оповіщення.
 • 55 днів — пільговий період використання кредиту: оплата товарів і послуг

Універсальної картою проводиться без зняття додаткових відсотків. Легко користуйтеся сервісами Apple Pay і Google Pay.

 • Заборгованість необхідно погасити до 25 числа встановленого Місяця.
 • У разі перевищення пільгового терміну використання кредиту, стягується Щомісячна комісія за кредитом — 3,6%
 • Нараховується 7% річних на залишок кредитних коштів.
 • При знятті особистих кредитних коштів знімається 1%
 • При знятті кредитних коштів зніметься 4%
 • Безкоштовне конвертування за межами України.

Сервіси «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка»

З кредитною карткою Універсальна ви легко можете робити довгоочікувані покупки, скориставшись сервісами» Оплата частинами «і»Миттєва розстрочка”. Знаходьте товар своєї мрії або довгоочікуваний маршрут для подорожей. Тепер можливості будуть ще реальніше. Кращі пропозиції від провідних маркетплейсів у вас завжди на відстані витягнутої руки і декількох клацань миші.

Послуга працює цілодобово і доступна в інтернет магазинах. Для покупки досить тільки кредитної картки. Оформлення покупки відбувається за 1 хвилину.

Сервіс «Миттєва розстрочка»

Деякі товари можна купити тільки через послугу «Миттєва розстрочка».
З цим сервісом працюють всі партнери-магазини Приватбанку. У таких торгових точках завжди є можливість попросити касира оформити оплату за сервісом. Оплату товарів на великі суми можна розподілити на термін до 24 місяців. Головне, щоб щомісячний платіж був для вас зручний.

Щомісячна комісія сервісу «Миттєва розстрочка» – 2,9% від суми покупки.
Оформлення кредитної картки Приватбанку онлайн.

Як оформити кредитну карту онлайн

При оформленні кредитної карти Приватбанку немає необхідності надавати довідки про доходи. Час, необхідний для оформлення – близько 15 хвилин. Сам процес гранично простий.

Оформлення кредитної картки онлайн доступно всім особам у віці від 18 до 70 років, які є громадянами України. Не потрібно трудовий стаж і страховка.

Необхідно підготувати тільки два документа:

 • паспорт громадянина України
 • ідентифікаційний податковий номер, ІПН

На сайті банку необхідно заповнити анкету, в яку вносяться такі дані:

 • Прізвище ім’я по батькові
 • Пол, вік, сімейний стан
 • Інформація паспорта та ІПН
 • Прописка
 • Контактні дані, діючий номер мобільного телефону.

Додатково вказуєте суму кредиту, який хотіли б отримати.

Відправлена в банк анкета проходить процедуру перевірки і схвалення протягом 15 хвилин. Схвалений банком кредит може відрізнятися від запитуваної вами. Однак через деякий час сума може бути переглянута і збільшена. Головне дотримуватися договірні зобов’язання щодо своєчасного повернення кредитних коштів.

У будь-який зручний час у вас є можливість замовити і оформити Універсальну карту. Подаруйте собі свободу вибору і радість своєчасних покупок.
Якщо необхідно додатково і терміново взяти гроші, Сервіс підбору кредиту «24/7 займ на карту в Україні» пропонує скористатися послугами мікрофінансових організацій, зібраних для вашої зручності в одному розділі.

Приватбанк піклується про своїх вкладників

Приватбанк піклується про своїх вкладників. Він налаштовує бухгалтерський облік відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності, строго дотримуючись законодавства України та нормативно-правових актів Нацбанку України. Банк також щорічно проводить міжнародний аудит фінансової звітності. З 2016 фірма Ernst&Youn – міжнародний аудитор і консалтинговий партнер Приватбанку.

Головне, оформіть кредитну карту Приватбанку Універсальна, яка стане для вас надійною опорою у вирішенні виникаючих фінансових питань. Надійність і зручність – два основні критерії її використання, які по достоїнству оцінили українці. Вигідна програма лояльності, впровадження сучасних банківських технологій, турбота про клієнтів залучають і робить вигідним співпрацю з Приватбанком.

Залишити відповідь
Ваша оцінка