Обмеження нашому житті або Улюблена Коробка з малюнками на стінках


Гроші – обмеження нашого життя або Улюблена Коробка з малюнками на стінках.

Гроші в буденних днях вашому житті, – які вони? Наскільки один день схожий на інший або, якщо дивитися масштабно, один рік повторює інший в основних деталях. А скільки дій ви робите автоматично, навіть не усвідомлюючи це. Шлях на роботу і додому, магазини, улюблене кафе, тренажерний зал. До речі, а бібліотека є в цьому переліку?) По суті ваше життя все жорсткіше починає набувати жорсткий периметр із заданою програмою. І чим частіше і одноманітно повторюються дії, ніж ограниченнее стає все ваше життя.

А що з думками, уявленнями, переконаннями, мріями? Вони також скукожіваются, не отримуючи простору і їжі для росту. Наш унікальний мозок дуже творчо створює для вас якусь коробку, яка надіта на вашу голову, жорстко обмежуючи простір огляду і вибору можливостей. Більш того, на внутрішній стороні коробки, яка тепер постійно знаходиться в полі вашого зору, наносяться малюнки похмурого існування або безбарвні і позбавлені енергії образи. Мозок намагається всіма силами скоротити подразники, які будуть приносити зайве занепокоєння і відбирати енергію у нього коханого. Головне його завдання – це стабільна функціональність всього організму і рівновагу.

І ось, не помічаючи підміни, ви розглядаєте похмурі знайомі малюнки на внутрішній стороні коробки, одягненою на голову, приймаючи їх за реально існуючий світ. У щілинки намагаєтеся контролювати напрям руху, навіть не завжди розуміючи, вірне воно чи ні. Наскільки це для вас корисно?

Якщо гроші прийдуть несподівано – що робити?

А якщо «раптом» гроші прийдуть несподівано? Що будете з ними робити? Чи включається шаблон, що складається з квартири, машини, одягу. А ось якщо це є, то найкраща квартира, машина, одяг, ну і поїхати куди-небудь, додається. І, при виборі бажаного, ще спливає зрадницька фраза «це не для мене». Чому зрадницька? Тому що тільки вона одна вже здатна зачинити двері перед тільки зароджуються можливостями для вашої мрії. Ось так часом нічого і не збувається.

Гра “Магніт для грошей”

Тому дозвольте собі цікаву гру. Опишіть всі свої бажання на папері так, як ніби вам все під силу. Приготуйте близько 100 невеликих листочків або стікерів і на один листочок виписуйте одну цінність у Вашому житті. А потім доповніть, як ця цінність присутня у вашому житті. І не важливо, позитивна це цінність буде або негативна. Якщо вона є, значить чомусь це для вас важливо.

Можливо такий список займе кілька днів – але ж це ваше життя. Приділіть нарешті їй увагу! І головне, будьте чесними перед собою. Коли перелік цінностей буде готовий, вибирайте 20 основних і розмістіть їх в порядку убування значущості. Придивіться до результату і пам’ятайте, що це рухлива структура. Ви завжди можете зробити перестановки і заміни, вибравши важливе і відкривши для їх здійснення грошовий потік. Головне говорите собі, що можете собі це дозволити і концентруйтеся на діях. Гроші обов’язково прийдуть у ваше життя!

Кредит на выгодных условиях

Хотите получать кредит на самых выгодных условиях и быть в курсе всех акций?

Кредит у розмірі 0%
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10 000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 12000 грн
Подати заяву
Залишити відповідь
Ваша оцінка
Читайте також

Кіберзлочинці в Україні продовжують шукати довірливих громадян і перевіряти ступінь їх безпечності в спілкуванні по телефону. Шахраї представляються працівниками різних

Дізнатися більше

Навіщо вам гроші? Ви можете точно відповісти на це питання? Зазвичай, коли питають про бажаному кількості грошей, людина не замислюючись

Дізнатися більше

Гроші – обмеження нашого життя або Улюблена Коробка з малюнками на стінках. Гроші в буденних днях вашому житті, – які

Дізнатися більше