Позика онлайн в компанії GoFinGo

1-а позика до 7000 грн

Повторний до 7000 грн

Термін 1-30 днів

Ставка першої позики 0.01 %

Ставка 1.85%

0.01% комісія для
нових клієнтів
Подати заяву

Кредит від ГОУФІНГОУ (gofingo) на карту онлайн в Україні – це співпраця, заснована на європейських цінностях.

Перший кредит видається на пільгових умовах від 500 до 2500 гривень під 0,01% до 15 днів.
Другий кредит видається до 30-ти днів від 500 до 4500 гривень.
Третій кредит і більше видається до 30-ти днів від 500 до 7000 гривень.

Новий кредитний сервіс дозволяє отримати кредит он-лайн на карту банку в найстисліші терміни. Отримати позику для здійснення своїх планів просто і доступно. Лояльні умови до позичальників віком від 18 до 75 років підвищують ймовірність позитивного рішення.

Як оформити заявку для отримання позики в ГОУФІНГОУ (gofingo)

Для оформлення заявки в ГОУФІНГОУ (gofingo) необхідно вибрати певну суму грошей, які хочете отримати і термін позики. Якщо ви вже оформляли перший займ, то просто зайдіть в Особистий кабінет для продовження оформлення. Якщо ви вперше на сайті, тоді в Особистому кабінеті необхідно авторизуватись.

ГОУФІНГОУ – авторизації в особистому кабінеті

Процедура авторизації в особистому кабінеті і переходу до заповнення основної анкети дуже проста: в відповідні поля ви вводите номер мобільного телефону і електронну пошту, після чого на ваш телефонний номер висилається код, який необхідно ввести в відкрилося поле на веб-сторінці сайту МФО для підтвердження даних .

Обов’язково ознайомтеся з загальними положеннями публічного договору-оферти і поставте галочку у відповідному віконці для підтвердження згоди з умовами цього договору. Зокрема, ви підтверджуєте, що всі документи для отримання позики ви стверджуєте електронно-цифровим підписом, яку вам ідентифікаційним кодом. Код висилається на ваші мобільний телефон підтверджуєте одноразово вказаним номером. Також ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних.

Як отримати позику онлайн в ГОУФІНГОУ на карту банку

Отримати позику онлайн на свою карту банку ви зможете після заповнення всіх даних основної анкети і отримання схвалення банком певної суми. Для цього необхідно відповідально поставитися до вірного внесення всієї інформації, яка запитується. Постарайтеся уникнути орфографічних помилок і пропуску цифр.

Ідентифікації банківської карти в ГОУФІНГОУ

З метою ідентифікації банківської карти, яку ви вказали для отримання суми позики, необхідно провести процедуру її верифікації. Це запобіжний засіб, що підтверджує відповідальність обох сторін договірних зобов’язань. Процедура ідентична іншим платежам в Інтернеті. Відмінність полягає в тому, що при верифікації сума здійснюваного платежу мінімальна – до 3-х гривень, і в перебігу декількох хвилин ця сума повертається на вашу карту. Суть перевірки полягає в тому, що тільки власник карти може знати точну заблоковану на мапі суму і вказати її.

Як пройти верифікацію банківської карти

ГОУФІНГОУ видає кредит в інтернеті на будь-яку банківську карту. Важливо, щоб карта була оформлена на ваше ім’я і термін її дії був активний.

Для проходження процедури верифікації банківської карти, необхідно внести в спеціальну графу на сайті дані особистої банківської карти: її номер, дата закінчення дії, CVC код (це додатковий захисний код карти, що складається з трьох цифр, який нанесений на зворотному її боці).

При проходженні процедури верифікації ВАЖЛИВО передбачити щоб:

  • термін дії банківської картки не був прострочений;
  • був налаштований мінімальний ліміт карти на покупки в інтернеті. Це питання вирішується дуже просто за допомогою звернення із запитом до банку-емітента або виконання необхідних налаштувань в інтернет-банкінгу.

Рішення щодо видачі позики в Gofingo

Інформація про прийняте рішення щодо видачі позики надходить у вигляді СМС повідомлення на телефонний номер, який ви вказали при заповненні.

При позитивному рішенні про видачу позики, вам пропонується ознайомитися в Особистому кабінеті з індивідуальною частиною договору про надання фінансових послуг.

У разі вашої згоди з запропонованими умовами кредитування, ви підписуєте цю частину договору за допомогою одноразового ідентифікаційного коду, який надійде на ваш телефон у вигляді СМС.

Ви отримуєте займ шляхом безготівкового перерахування грошей на зазначену вами банківську карту.

Механізм повернення кредиту в МФО ГОУФІНГОУ

Механізм повернення кредиту в МФО ГОУФІНГОУ і порядок нарахування відсотків за його використання детально прописані в індивідуальній частині договору.

При оформленні платіжних документів при поверненні кредиту в графі «Призначення платежу» необхідно вказати номер і дату укладеного договору, ваші прізвище, ім’я, по батькові та ІПН. При дотриманні термінів погашення кредиту, датою повернення кредиту та погашення заборгованостей вважається дата зарахування грошових коштів на поточний рахунок організації ГОУФІНГОУ (gofingo).

Продовження терміну використання кредиту в ГОУФІНГОУ (gofingo)

При необхідності у вас завжди є можливість продовжити термін використання кредиту в ГОУФІНГОУ (gofingo). Для цього необхідно сплатити всі відсотки на дату пролонгації, також пеню і штраф в разі їх наявности.

Для пролонгації позики укладається новий договір, проект якого розміщується для ознайомлення в Особистому кабінеті. Ви самостійно встановлюєте термін пролонгації в передбаченому часовому інтервалі. Після підписання договору за допомогою підтвердження електронного підпису одноразовим ідентифікатором і прийняття позитивного рішення ГОУФІНГОУ (gofingo), автоматично коригується графік погашення позики.

Організація ГОУФІНГОУ (gofingo) лояльно налаштована до своїх клієнтів і дорожить своєю репутацією. При своєчасному поверненні кредитних коштів ви зможете користуватися її послугами на більш вигідних умовах і успішно вирішувати виникаючі фінансові питання.

Сервіс підбору кредиту «24/7 займ на карту в Україні» постійно розширює публікації – як вигідно отримати позику. Підпишіться на нашу розсилку, щоб бути в курсі всіх оновлень.

Залишити відповідь
Ваша оцінка