Позика онлайн в компанії Money4you

1-а позика до 5000 грн

Повторний до 15000 грн

Термін 2 - 30 днів

Ставка першої позики 0.01 %

Ставка 1.75%

0.01% комісія для
нових клієнтів
Подати заяву

Виникла необхідність в позику грошових коштів? Скористайтеся послугами мікрофінансової організації Маніфою. Лояльне ставлення до клієнтів і перший займ без нарахування відсотків роблять співпрацю з цією МФО вигідним і успішним.

Параметри отримання позики в Маніфою

 • Перший кредит видається в сумі від 500 до 3000 грн.
 • Максимальна сума повторних кредитів – до 10 000 грн.
 • Термін видачі кредиту від 2-х до 30 днів
 • Відсоткова ставка: 1,75% в день
 • Отримання грошей за допомогою онлайн перерахування на вашу банківську карту
 • Є можливість пролонгації терміну кредиту

Система Money4you працює в форматі онлайн цілодобово, 24/7. Це дуже зручно, особливо, коли терміново потрібні гроші до зарплати або виникла необхідність термінової покупки і оплат побутових потреб. Ви легко зможете вирішити виниклі фінансові питання, отримавши гроші на свою банківську карту протягом 20 хвилин. Погасити або продовжити кредит у вас завжди буде можливість також в найзручніший час.

Перед початком оформлення позики, скористайтеся калькулятором для визначення цікавить вас суми і встановіть термін погашення зобов’язань. Погасити або пролонгувати кредит завжди є можливість до закінчення встановленого вами терміну в будь-який зручний час.

Умови отримання кредиту

Для отримання позики необхідно, щоб були дотримані чотири важливих правила.

 1. Вам виповнилося 18 років
 2. У вас є діючий паспорт громадянина України та ІПН (ідентифікаційний код).
 3. У вас є банківська карта з налагодженою можливістю платежів через інтернет і позитивним балансом близько 3 гривень для проходження процедури верифікації (перевірки справжності банківської карти).
 4. Ви повинні використовувати ваш мобільний телефон при оформленні.

Як оформити кредит в Маніфою (Money4you)

Оформлення кредиту в організації Маніфо (Money4you) просте і зрозуміле. Ось 5 простих дій, які необхідно виконати в заданій послідовності.

 1. За допомогою калькулятора, розміщеного на сайті МФО в Маніфо (Money4you) визначаєте суму позики і термін, на який ви хочете його отримати.
 2. Заповнюєте анкету, максимально точно вносячи дані у відповідні графи.
 3. Чи отримуєте рішення за вашою заявкою. Воно надходить в форматі СМС повідомлення на вказаний при реєстрації мобільний номер телефону. Як правило, рішення приходить протягом 20 хвилин. Система обробляє заявку в автоматичному режимі. З метою зменшення ризиків, пов’язаних з поверненням грошей, МФО може змінити схвалену суму.
 4. Підписуєте договірну документацію шляхом введення у відповідне поле одноразового ідентифікатора, який генерується системою і висилається у вигляді СМС повідомлення на мобільний телефон.
 5. Чи отримуєте гроші на вашу карту після прийнятого позитивного рішення.

Гаряча лінія МФО Маніфою (Money4you)

Якщо при оформленні кредиту у вас виникають питання, то завжди є можливість скористатися гарячої лінією сервісу Маніфо, зателефонувавши за номером: 0800-330-024. Фахівці МФО завжди готові допомогти розібратися в вашому запиті.

Маніфою – з турботою про клієнтів

Мікрофінансових компанія Маніфо піклується про своїх клієнтів і намагається зробити умови позики легше і привабливіше.

Якщо ви вчасно погашаєте взятий позику, то при повторних оформленнях кредиту схвалення заявки буде відбуватися ще швидше і гарантованіше.

Промоакції Маніфою (Money4you)

Додатково ви зможете брати участь у вигідних акціях, отримуючи спеціальні промокодом з пропозицією пільгових відсотків. Підписуйтесь на розсилку МФО і отримуйте інформацію першими.

Переваги отримання кредиту в Маніфою

Маніфою надає можливість легко отримати кредит без довідки про доходи та збору додаткових документів (як це вимагають банки). Оформити позику можуть пенсіонери, студенти, безробітні і навіть особи з поганою кредитною історією.

Завжди можна почати з оформлення невеликої суми і, своєчасно повертаючи кредит, підвищувати довіру МФО Маніфою, а разом з довірою і розміри необхідних позик. Просто необхідно виконувати умови кредитного договору.

Звичайно, коли необхідні гроші, є можливість звернутися до родичів, друзів, знайомих, але в цьому випадку необхідно довго і вагомо пояснювати причину прохання. І цілком ймовірно, що можна зустріти відмову. Саме тому, що ви рятуєтеся від зайвих пояснень і витрати часу, МФО стали затребувані і популярні.

У необхідний момент зайдіть на сайт Money4you або ж скористайтеся нашим сервісом для порівняння умов позик: «24/7 займ на карту в Україні» визначитеся з розміром необхідної кредитної суми і отримаєте її без зайвого клопоту і черг, переїздів і хвилювань.

Сервіс «24/7 займ на карту в Україні» бажає вам успішних рішень і фінансового благополуччя!

Залишити відповідь
Ваша оцінка