Позика онлайн в компанії ШвідкоГрошi

1-а позика до 10000 грн

Повторний до 10000 грн

Термін 3-30 днів

Ставка першої позики 2 %

Ставка 2%

2% комісія для
нових клієнтів
Подати заяву

Все частіше, коли необхідно швидко взяти кредит без відмови, рекомендують ШвідкоГрошi (Швидко Гроші). Ця мікрофінансових кредитна організація зарекомендувала себе з найкращої сторони, удосконалюючи своє лояльне відношення до клієнтів і оперативність. Завдяки цим якостям, вона стала одним з лідерів українського ринку мікрокредитування. Швидкий кредит за 20 хвилин – це реальність.

Якщо ви вперше звертаєтеся в МФО Швидко Гроші

Важлива умова: якщо ви вперше звертаєтеся в МФО, після заповнення анкети на сайті, необхідно підійти до найближчого відділення для підписання договору та отримання грошей.

Усі наступні кредити ви можете оформляти безпосередньо на сайті організації, в вашому особистому кабінеті /

Сервіс підбору кредитів «24/7 займ на карту в Україні» намагається зробити ваш вибір максимально комфортним. Тому, якщо потрібні гроші на карту негайно – познайомтеся з пропозиціями інших МФО, розміщених на нашому сайті.

МФО займається тільки експрес-кредитами. Високий професіоналізм, злагодженість і швидкість роботи гарантують ефективний результат і велику ймовірність позитивного рішення. Єдині, що надаються організацією послуги, – моментальний кредит онлайн на карту в Україні.

Можливість отримати експрес-кредит в «Швидко гроші»

 • по паспорту та ІПН
 • без застави
 • без перевірки кредитної історії
 • з поганою кредитною історією
 • без збору зайвих документів
 • без поручителів
 • без дзвінків і навіть без прописки

надає «Швидко гроші» всім бажаючим, які мають громадянство України у віці від 18 до 60 років.

Мікропозики видаються студентам і пенсіонерам, допомагаючи їм вирішити фінансові питання до отримання пенсії або стипендії.

Первый кредит в «Швидко гроши» — условия

 • Сума першого кредиту від 600 до 10000 гривень.
 • Термін від 3 до 14 днів з можливістю продовження.
 • Вартість використання кредиту – 2% в день

Для підписання договору позики та отримання грошей необхідно завітати до найближчого відділення «Швидко гроші».

Якщо все договірні зобов’язання виконані, при повторних зверненнях сума кредиту збільшується, а саме оформлення займає від 5 до 10 хвилин.

Як отримати швидкий позику онлайн в Швидко Гроші

Для гарантованого отримання кредиту необхідно пройти реєстрацію на сайті МФО. Використовуючи кредитний калькулятор, подивіться кілька варіантів позики і вибирайте той, який вас найбільше влаштує.

Пам’ятайте, що заявку обробляє програмна система організації, тому всі дані повинні бути введені точно і якісно. Компанії, яку ви вказуєте, повинна бути випущена банком України, іменна з чинним терміном і можливістю приймати і здійснювати платежі он-лайн в інтернеті.

Для оформлення позики підготуйте

 • Паспорт та ідентифікаційний код.
 • Мобільний телефон.
 • Налаштуйте Інтернет.
 • Перевірте термін дії вашої банківської карти.

Якщо у вас виникнуть питання щодо заповнення анкети, ви завжди можете зателефонувати фахівця з контактним телефоном, вказаним на сайті. Це дозволить вам не тільки отримати детальну консультацію, а й допомога в заповненні необхідних даних.

Після схвалення позики повторно, гроші надходять на Вашу банківську карту. Вся процедура оформлення займає не більше 10 хвилин.

Процедура оформлення кредиту в «Швидко гроші»

Процедура оформлення відбувається з максимальною зручністю.

 • Ви використовуєте зручне для вас час.
 • Продумана система оформлення дозволяє виконати необхідні дії просто і швидко.
 • Схвалена сума позики надійдуть на карту банку протягом лічених хвилин.
 • Стан вашого позики, дата виплати кредиту будуть відображатись в вашій Панелі кабінеті.

Як погасити кредит в МФО «Швидко гроші»

Ви можете погасити кредит, скориставшись Особистим кабінетом на сайті. Це найпростіший і надійний спосіб. Гроші перераховуються на протязі декількох хвилин. І в Особистому кабінеті відображається повідомлення, що кредит погашений.

Можна скористатися найближчим терміналом. При цьому важливо знати, що платіж може надійти на рахунок МФО не відразу, а через кілька днів. Тому враховуйте цей час в терміни оплати. Так як датою погашення кредиту є дата надходження грошей на рахунок Швидко Гроші.

ВАЖЛИВО! Слідкуйте за термінами погашення кредиту. Намагайтеся, щоб всі договірні зобов’язання виконувалися в строк. І тоді наступного разу, коли вам необхідно буде взяти гроші в борг, з’явиться можливість скористатися пільговими умовами кредитування.

Якщо з якихось причин не виходить повернути гроші в строк, ви можете продовжити час погашення, сплативши відсотки за користування мікропозик.

При достроковому погашенні кредиту, гроші за користування перераховуються.

Чому вигідно взяти кредит в Швидко гроші

«ШвидкоГроші» -це фінансова компанія «Споживчий Центр», яка зареєстрована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері фінансів і послуг. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи IK №78. Головний напрямок діяльності – видача позик.

Максимально використовуючи переваги Інтернет, компанія дозволяє в потрібний час отримувати гроші

 • особам без офіційного працевлаштування,
 • домогосподаркам і молодим мамам, які доглядають за дітьми,
 • фрілансерам або приватним підприємцям
 • пенсіонерам
 • студентам і особам з частковою зайнятістю
 • навіть тим, кому відмовили банки через погану кредитну історію.

Кредити видаються на будь-які цілі. І відсутність прописки, довідки про доходи, поручителів не стануть перешкодою для отримання мікропозик.

При повторному зверненні в МФО вам не потрібно буде заповнювати анкету знову. Всі ваші дані зберігаються в Особистому кабінеті. Ви тільки підписуєте новий кредитний договір.

Компанія «Швидко Гроші» піклується про своїх клієнтів вже тривалий час, удосконалюючи свої послуги.

Слідкуйте за оновленнями, використовуючи Сервіс підбору кредиту «24/7 займ на карту в Україні». Ми намагаємося оперативно оновлювати інформацію, щоб дозволити вам економити свій час і отримувати гроші на найвигідніших умовах.

Залишити відповідь
Ваша оцінка