Позика онлайн в компанії ZeCredit

1-а позика до 7000 грн

Повторний до 7000 грн

Термін 1 - 30 днів

Ставка першої позики 0.01 %

Ставка 1.8%

0.01% комісія для
нових клієнтів
Подати заяву

ZECREDIT (ЗеКредіт) – онлайн сервіс для швидкого отримання кредитних коштів, створений на базі ТОВ «Фінансова компанія« Інвестріум », яка здійснює свою діяльність відповідно до законодавства України, має всі дозвільні документи і ліцензії (свідоцтво Нацкомфінпослуг серія ФК №1107 від 03.10.2018 року про реєстрацію фінансової установи та ліцензія, видана розпорядженням №1759 від 30.10.2018 року).

Позики видаються онлайн в режимі 24/7 після оформлення заявки на сервісі сайту. Грошові кошти надходять на банківську кредитну картку. Компанія дотримується принципів відкритості і довіри, саме тому робота ведеться прозоро і оперативно, що дозволяє в найкоротші терміни отримати необхідну суму і вирішити свої фінансові питання.

У вигляді заохочення і лояльного ставлення до клієнта діє гнучка система ставок, яка відображається в особистому кабінеті позичальника.

Вимоги по кредиту:

 • вікова категорія 18 – 75 років;
 • наявність громадянства України, паспорт і ІПН;
 • наявність банківської картки – гроші видаються онлайн або готівкою у відділенні банку.

ZeCredit оформляє мікроссуди

 • без надання застави та поручителів;
 • без підтвердження офіційного працевлаштування;
 • на перший кредит нараховується нульова ставка;
 • на споживчі потреби до заробітної плати.

Позичальник в обов’язковому порядку повинен мати громадянство України, бути повнолітнім, мати паспорт та ідентифікаційний код. При оформленні заявки необхідно вказати відомості про працевлаштування і доході – підтвердні документи для цього не потрібні. Також необхідно надати контактні дані – актуальний номер мобільного телефону будь-якого оператора і адресу електронної пошти.

Умови кредитування в ЗеКредіт

Сума та строки позики залежить від тривалості роботи з сервісом компанії, і з кожним разом збільшуються:

 • перший займ – до 3000 грн., з терміном до 14 днів;
 • друга позика – до 4000 грн., з терміном до 30 днів;
 • третій займ – до 5000 грн., з терміном до 30 днів;
 • четвертий займ – до 7000 грн. з терміном до 30 днів.

Фінансова компанія ZeCredit серйозно ставиться до питань безпеки і шахрайства, і робить все, щоб убезпечити своїх клієнтів. Тому просить зробити скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду, а в деяких випадках зробити фото з документами, щоб уникнути шахрайських дій.

Порядок оформлення заявки в ЗеКредіт

Щоб отримати фінансову допомогу слід витратити трохи часу для оформлення заявки і мати доступ в інтернет:

 • Скористайтеся кредитним калькулятором на сервісі сайту, вкажіть необхідну суму і термін використання грошових коштів. Ви відразу ж побачите нараховані відсотки, загальну суму для погашення і дату оплати. Тисніть на кнопку «Отримати кредит».
 • Сформується особистий кабінет, де необхідно заповнити заявку, вказавши свої персональні дані. Уважно перевірте перед відправкою щоб уникнути помилок і неточностей;
 • Вкажіть номер банківської картки та пройдіть процес верифікації. Сума в межах однієї гривні буде тимчасово заблокована, і розблокується після ідентифікації власника карти;
 • В особистий кабінет прийде повідомлення про схвалення заявки та Договір, з яким потрібно ознайомитися і поставити електронний підпис;
 • Грошові кошти надійдуть на рахунок протягом декількох хвилин.

У Договорі обумовлені всі умови використання мікрокредиту, права і обов’язки позичальника і кредитора, процентна ставка і відповідальність за непогашення суми позики – уважно прочитайте всі пункти, щоб уникнути неприємностей.

Оплата кредиту / пролонгація Договору в ZeCredit

Дуже важливо сплатити кредит вчасно не допускаючи і дня прострочення, щоб не наступили штрафні санкції.

Оплатити свої боргові зобов’язання можна декількома способами:

 • найпростіший і швидкий – через особистий кабінет на сервісі сайту. Поповніть свою банківську карту необхідною сумою, вкажіть її розмір і натисніть кнопку «оплатити»;
 • скористатися терміналом Приватбанку. Для цього необхідні реквізити для оплати, а також вказати номер договору;
 • Прийти в будь-яке відділення українського банку. Тут Вам також знадобляться реквізити, а в призначенні платежу необхідно вказати номер договору.

Зверніть увагу на те, що грошові кошти через термінал або відділення банків зараховуються протягом 3-х днів, тому оплату такими способами необхідно здійснювати заздалегідь, щоб уникнути прострочення платежу, і відповідно, нарахування штрафів.

Додатково рекомендуємо зберігати квитанції про сплату, щоб у випадках збою системи у Вас завжди були підтвердження про перерахування.

Якщо немає можливості сплатити мікроссуду вчасно, Ви можете скористатися послугою пролонгації (продовження) кредиту. Обов’язковою умовою для такої операції є сплата всіх відсотків за поточною заборгованістю. Активується дана функція в особистому кабінеті, для цього слід натиснути кнопку «Продовжити» і підписати додатковий договір про продовження терміну платежу.

Реструктуризація кредитної заборгованості

У випадках важкого матеріального становища і неможливість погасити фінансову допомогу можна оформити реструктуризацію боргу і оплачувати таку заборгованість частинами. Для цього необхідно подати запит в компанію з детальним обґрунтуванням такої ситуації. При позитивному рішенні відбувається підписання додаткової угоди.

Переваги кредиту онлайн ZeCredit

 • Простий і інтуїтивно зрозумілий сервіс, швидкість обробки заявки і великий відсоток позитивних відповідей;
 • Можливість продовження термінів кредитування без нарахування пені та штрафних санкцій, а також можливість реструктуризації боргу;
 • Високий рівень безпеки, повна конфіденційність і захист персональних даних;
 • Перша позика видається за нульовою ставкою на строк до 14 днів;
 • Мінімальний перелік документів без додаткових довідок, підтверджень, застави та поручителів;

Акції в ЗеКредіт

Для постійних клієнтів і сумлінних позичальників діє програма лояльності та спеціальні пропозиції у вигляді бонусів і зниження процентних ставок. Якщо Ви хочете отримувати інформацію про акції та спеціальні пропозиції, підпишіться на розсилку і завжди отримуйте!

Залишити відповідь
Ваша оцінка