Позика онлайн в компанії Cashberry

1-а позика до 5000 грн

Повторний до 15000 грн

Термін 7-30 днів

Ставка першої позики 1.5 %

Ставка 1%

1.5% комісія для
нових клієнтів
Подати заяву

Якщо терміново потрібні гроші – розгляньте варіант співпраці Кешберрі (Cashberry). Зайшовши на сайт, ви побачите, що вже через 15 хвилин ви можете очікувати гроші на рахунок. Гранично просте оформлення допомагає прискорити процес отримання позики на зручний для вас термін: або 7, або 14, або 21, або 30 днів.

Оформити перший займ онлайн в Кешберрі

Оформити перший займ онлайн в Кешберрі від 500 до 5000 ви можете, якщо у вас є:

 • Чинний паспорт громадянина України
 • Ідентифікаційний код, ІПН
 • Кредитна карта будь-якого банку України
 • Доступ до мережі Інтернет
 • Вік від 18 до 75 років.
 • Ви не повинні бути мобілізованим і військовослужбовцям.

Кешберрі (Cashberry) дозволяє вирішити фінансові питання швидко і без зволікання. Працюючи на фінансовому ринку більше 3 років в рамках Цивільного Кодексу України, Законів України «Про фінансові послуги та державне врегулювання ринків фінансових послуг», «Про споживче кредитування», «Про захист прав споживачів», «Про електронну комерцію» і «Про захист персональних даних », МФО довела лояльність до своїх клієнтів і намагається максимально врахувати запити, що надходять. У найважливіший момент і навіть в свята ви можете скористатися послугами організації.

Чому кредит в Кешберрі

Мікрофінансових організація Cashberry зацікавлена ​​у вирішенні фінансових труднощів. Кредитний калькулятор дозволяє легко розрахувати свої можливості по кредиту і вибрати найзручніший термін повернення.

 • Швидке оформлення: 3 хвилини для автоматичної видачі і 15 хвилин на розгляд вашої заявки.
 • Один з кращих функціоналів сайту налаштований на легку відправку і швидку обробку даних.
 • На заповнення даних ви витрачаєте близько 8 хвилин і ще кілька хвилин необхідно для перевірки інформації.
 • При позитивному вирішенні гроші надходять на вашу банківську карту, а вся процедура займає не більше 15 хвилин.
 • На погашення кредиту вам надається три додаткових дні.

Гроші перераховуються навіть у вихідні дні. У важку хвилину МФО допоможе вийти з фінансової скрути, позбавляючи від необхідності стукати до знайомих або родичів, зустрічаючи відмови, витрачаючи час, а іноді і втрачаючи можливості. Якщо раніше складна процедура оформлення кредиту в банку займала тривалий час, гроші видавалися на довгий термін, то оперативна робота Кешберрі сьогодні стане гідним заміняє рішенням.

Условия выдачи быстрого кредита в Кешберри

Чтобы быстро получить кредит в Кешберри, необходимо выгодно использовать все преимущества микрофинансовой организации. Следите за обновлениями условий на сайте, в Личном кабине и на электронной почте. Здесь мы размещаем только самые основные.
При повторном займе вы сможете пользоваться кредитом на более выгодных условиях:

 • постійним клієнта видається сума до 15000 гривень
 • процентна ставка – 1%.

Сума кредиту
при першому кредиті – від 500 до 5000 грн.
при повторному кредиті – до 15000 грн.

Процентна ставка

 • 1,5% при першому кредиті
 • 1% при повторному кредиті

Час погашення на вибір: 7, або 14, або 21, або 30 днів

Вік: від 18 до 75 років

Отримати позику в Кешберрі за 15 хвилин

Отримати позику в Кешберрі на споживчі цілі можна молодим людям з 18-ти років, студентам, пенсіонерам та жителям України, які мають громадянство:

 • без поручителів і зайвих дзвінків родичам і знайомим
 • без працевлаштування
 • з поганою кредитною історією.

Взяти бисртий займ легко, якщо ви підготуєте необхідні документи, мобільний телефон, і у вас налаштований Інтернет-з’єднання. Потім необхідно виконати декілька простих дій.

Головне – будьте уважні при заповненні і постарайтеся уникнути помилок і неточностей. За допомогою кредитного калькулятора вибираєте суму і термін погашення кредиту. Потім натискаєте кнопку «ОТРИМАТИ КЕШ».

 1. Якщо ви вперше на сайті, то необхідно зареєструватися, ввівши номер вашого мобільного телефону, електронна адреса та позначивши пароль, за яким ви надалі будете заходити в ваш особистий кабінет.
 2. Заповнюєте необхідні поля анкети на сторінці:
  – Данні паспорту
  – ІПН
  – Номер банківської карти для перекладу замовляється суми.
  – Якщо ви заповніть додаткові поля в анкеті, то тим самим підвищите ймовірність схвалення кредиту.
  – ВАЖЛИВО! Для проходження верифікації карти (підтвердження, що ви її власник), необхідно, щоб на карті перебувала сума до 3 гривень.
 3. З метою гарантованого отримання грошей на вашу кредитну карту її необхідно верифікувати. Це допоможе МФО переконатися в тому, що саме ви є власником банківської карти і захищає від втручання сторонніх.

Верифікація банківської карти.

Для того, щоб верифікація пройшла успішно:

 • на вашому рахунку тимчасово буде «заморожена» випадкова сума – до 1 гривні;
 • розмір цієї суми буде висланий на ваш мобільний телефон в форматі СМС;
 • її необхідно буде вказати при реєстрації;
 • якщо банк, який видав вам кредитну карту, запросить підтвердження проведених операцій на мапі, треба відправити йому код з СМС.

Після успішного проведення процедури верифікації, позначена сума буде знову «разморожена» протягом декількох хвилин.

 1. Після верифікації карти необхідно почекати рішення щодо видачі кредиту. Воно буде направлено в ваш Особистий кабінет на сайті Кешберрі, на електронну пошту, яку ви вказали при реєстрації і у вигляді СМС на ваш мобільний телефон.
 2. У разі позитивного рішення щодо видачі кредиту, необхідно уважно ознайомитися зі змістом Договору і Оферти, після чого підписати документи за допомогою електронного підпису, ввівши код з СМС. Після чого надходження грошей на карту відбудеться протягом декількох хвилин.

Вигідний займ в Кешберрі при повторному запиті

При повторному запиті, якщо виникає необхідність взяти позику до зарплати, або не інші потреби, досить просто зайти в Особистий кабінет на вашу паролю і вибрати за допомогою кредитного калькулятора суму і термін її повернення.

Відсоткова ставка при повторному зверненні знижується до 1%, а сума можливої ​​позики збільшується до 15 000 гривень. Звертайте увагу на промо акції та вигідні пропозиції, які можуть бути в Особистому кабінеті. Вигідно їх використовуйте з користю для себе

Погашення кредиту в Кешберрі (Cashberry)

Для отримання подальших вигідних умов отримання кредиту, важливо вчасно погашати кредит. Зробити це можна найзручнішим способом або з Особистого кабінету за допомогою банківської карти, або в будь-якому відділенні банку України.

Для погашення позики через відділення банку, у вас повинні бути реквізити МФО і номер договору. При цьому необхідно правильно розрахувати термін погашення, так як в цьому випадку гроші можуть надійти на розрахунковий рахунок МФО тільки через ТРИ дня.

Потрібні терміново гроші? Звертайтеся в Кешберрі. Це гарантія надійності, швидкості і безпеки.

Сервіс «24/7 займ на карту в Україні» піклується про вашу зручність, представляючи максимально корисну інформацію, де вигідно взяти кредит в найстисліші терміни. Слідкуйте за нашими оновленнями, статтями і вибирайте найвигідніше для вас пропозицію.

Залишити відповідь
Ваша оцінка