Секрет залучення грошей


Навіщо вам гроші? Ви можете точно відповісти на це питання? Зазвичай, коли питають про бажаному кількості грошей, людина не замислюючись називає пристойну суму, навіть мільйон, а ще додає, що «Чим більше, тим краще».

Але коли задається наступне питання «А навіщо?» Тут починається найцікавіше. А знаєте чому? ВІДПОВІДІ НЕМАЄ. Або придумуються загальні фрази, типу «ну подорожувати буду», «будинок куплю» … Але куди подорожувати і який будинок – людина не знає. Він не думав про це. Він не уявляв в деталях будинок своєї мрії або не може назвати місце, куди він поїде в першу чергу, подорожуючи. У нього в планах цього не було!

Саме до таких людей гроші приходять важко, тому що незрозуміло, – а на які цілі вони потрібні. І це нерозуміння не дозволяє мати більше грошей. І ви можете прямо зараз пройти маленький тест.

Будь у вас в руках квітку-семицветик з сімома чарівними пелюстками, виконуючими будь-яке бажання

  • за скільки хвилин зможете в деталях описати ці свої Сім Головних Бажань, для виконання яких потрібні гроші.
  • назвіть точну суму грошей, яка необхідна для виконання кожного бажання. Так-так, – аж до гривні.

На ці, здавалося б, прості запитання не можуть відповісти відразу 97% людей, які говорять, що мають потребу в грошах. Вони не знають скільки ТОЧНО грошей їм треба, що виконати задумане.

Найбільший секрет залучення грошей.

Найбільший секрет залучення грошей в свій простір: ви будете їх мати стільки, скільки необхідно. Причому, зверніть увагу, чи не «скільки хочете», а «скільки необхідно»! Є для вас різниця в цих двох визначеннях? В чому різниця?

Ви зможете відповісти, що гроші потрібні на їжу, одяг, житло, розваги, відпочинок, навчання. На ви ж робите це якось ця година. Значить гроші у вас на це надходять. І саме в необхідній кількості ви їх якось знаходите.

А тепер наступне питання. Як часто ви говорите собі: «Я не можу ЦЕ собі дозволити», або «Ну це точно не для мене», або «Нереально це мати», або «Цього в мене ніколи не буде»? Таким чином ви самі укладаєте себе в решітку обмежень, позбавляючи як енергії, так і можливості діяти. Ви навіть здивуєтеся, коли дізнаєтеся, що є найпопулярніші обмеження, які сковують не тільки рух до бажаного, а й думки з цього приводу. Про це читайте в наступній статті: Обмеження нашому житті або Улюблена Коробка з малюнками на стінках.

Створюємо магніт для залучення грошей

А зараз закінчите роботу з вашими сім’ю найважливішими бажаннями. Зустрітися з ними ближче. Придивіться до яскравості фарб вашого бажаного образу, який набуває обрисів. Не дивуйтеся, якщо він спочатку буде безформним і безбарвним. Ви його Творець! Наповнюйте його деталями, фарбами, звуками, відчуттями, запахом нарешті!

Зробіть так, щоб образ вашого бажання став для вас надзвичайно привабливий. Дозвольте, нарешті, собі мріяти, адже в руках у вас чарівні пелюстки, які виконують будь-яке бажання. І коли образ знайде форму, візьміть будь-який блокнот і напишіть максимально точно: скільки грошей необхідно, щоб створена вами картина стала частиною вашого життя.

Якщо ви дозволили собі виконати всі дії, можете себе привітати. Ваш фінансовий потік почне набувати Силу. Ви створили Магніт Для його залучення. І тільки що ви познайомилися з тим, як можна вибудовувати для нього покажчики, прискорювачі і усілітелі.С ​​цього моменту ваші дії стануть більш сфокусовані і цілеспрямовані. Успіхів вам на цьому шляху!

Кредит на выгодных условиях

Хотите получать кредит на самых выгодных условиях и быть в курсе всех акций?

Кредит у розмірі 0%
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10 000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 12000 грн
Подати заяву
Залишити відповідь
Ваша оцінка
Читайте також

Кіберзлочинці в Україні продовжують шукати довірливих громадян і перевіряти ступінь їх безпечності в спілкуванні по телефону. Шахраї представляються працівниками різних

Дізнатися більше

Навіщо вам гроші? Ви можете точно відповісти на це питання? Зазвичай, коли питають про бажаному кількості грошей, людина не замислюючись

Дізнатися більше

Гроші – обмеження нашого життя або Улюблена Коробка з малюнками на стінках. Гроші в буденних днях вашому житті, – які

Дізнатися більше