Сім ступенів фінансової потреби


«Хочеш мати те, що ніколи не мав, почни робити те, що ніколи не робив», – сказав відомий автор настільних книг для успішних людей, Наполеон Хілл. А що може бути важливіше, ніж вчасно внесена сума грошей за довгоочікувану покупку, або як своєчасне погашення виниклої заборгованості. До цього переліку вписуються і захоплюючі поїздки і подорожі, і своєчасне навчання на профільних курсах, після якого ваші справи підуть вгору.

«Дорога ложка до обіду» – ця відома прислів’я якнайкраще говорить про те, як важливо отримувати ресурси вчасно. Купівля може бути найбільш вигідною, своєчасно погашений борг збереже як нерви, так і вашу репутацію.

Головне – усвідомити ситуацію. Зрозумійте, яка сума вам необхідна, щоб вирватися з щурячих перегонів і взяти контроль над своєю фінансовою життям. Можливо поїздка до діловим партнерам або на конференцію, або навчання нової спеціальності відкриє простір нових можливостей і достатку. Іноді для початку нової справи треба кілька тисяч гривень. Але вони необхідні саме в конкретний час. Саме для цих моментів максимально вигідно скористатися послугами мікрокредитування. Ви самі керуєте процесами. Знайомитеся з новими варіантами, робите вибір.

Рівні фінансової потреби

Ви точно можете визначити на якому рівні фінансової потреби в даний момент ви знаходитесь, познайомившись з умовними ступенями взаємини з грошима.

1-й ступінь. Гроші необхідні для забезпечення безпеки і вирішення найважливіших потреб: плати за житло, комунальні послуги, лікування, харчування.
2-й ступінь. Ви дуже хочете щось отримати на рівні одномоментного бажання. У цьому випадку корисно ретельно зважити всі «За» і «Проти». Що отримане придбання привнесе у ваше життя. Іноді два-три дні відпочинку або ділова поїздка повертають енергію і бажання діяти. Просто прислухайтеся до своєї інтуїції і прийміть рішення.
3-тя ступінь. Поставлено мету і необхідні кошти для її досягнення. При цьому необхідно точно зважити цінність цієї мети для вас і яка точно сума необхідна для її реалізації.
4-й ступінь. Гроші потрібні на внесення в життя відчуття насиченості, яскравих переживань. Це може бути участь в різних розважальних заходах, концертах, поїздках, змаганнях, яскравих шоу.
5-й ступінь. Реалізація творчих планів. Коли ви знаходите можливості самовираження в здійсненні давно виношуваної мрії. Це може бути гра на улюбленому музичному інструменті, або художній розпис, або творча робота з різними матеріалами, або заняття спортом, або подорожі.
6-й ступінь. Вкладення грошей для пізнання себе, розвиток своїх можливостей, здібностей, реалізація ідей. Ви прислухаєтеся до своєї інтуїції і приймаєте рішення.
7-й ступінь. Усвідомлене і кероване використання всіх доступних можливостей отримання грошей з перебудовою всіх стереотипів їх використання.

Кредит на выгодных условиях

Хотите получать кредит на самых выгодных условиях и быть в курсе всех акций?

Кредит у розмірі 0%
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10 000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 12000 грн
Подати заяву
Залишити відповідь
Ваша оцінка
Читайте також

Кіберзлочинці в Україні продовжують шукати довірливих громадян і перевіряти ступінь їх безпечності в спілкуванні по телефону. Шахраї представляються працівниками різних

Дізнатися більше

Навіщо вам гроші? Ви можете точно відповісти на це питання? Зазвичай, коли питають про бажаному кількості грошей, людина не замислюючись

Дізнатися більше

Гроші – обмеження нашого життя або Улюблена Коробка з малюнками на стінках. Гроші в буденних днях вашому житті, – які

Дізнатися більше