Як вигідно розпорядитися кредитом


Перш, ніж взяти кредит, корисно зважити не тільки, на що ви хочете витратити гроші, але як це зробити максимально ефективним чином. Сервіс «24/7 займ на карту в Україні» підготував корисну добірку дій, яка допоможе розпоряджатися фінансами максимально ефективно. Ми рекомендуємо при плануванні дотримуватися основних правил.

Завжди складайте список необхідних витрат

 1. Складіть список необхідних витрат, розбивши їх на три окремі групи:
  = Дуже важливе і термінове
  – Важливе, але не термінове
  – Другорядне
 2. Після складання списку, підрахуйте бюджет за напрямками. При необхідності відкоригуйте і перерозподіліть його. Виділіть невелику суму для непередбачених витрат ..
 3. Постійно контролюйте витрати. Іноді виникатиме спокуса купити щось додатково крім списку. Це називають імпульсивної покупкою. Відкладіть незаплановане придбання на наступний раз. Це допоможе своєчасно внести необхідні корективи в складений список.

Обов’язково ведіть домашню бухгалтерію

 1. Ведіть домашню бухгалтерію. Вона допоможе вчасно помітити відхилення у витратах. Ви можете скористатися мобільними додатками для вашого телефону або вести просту таблицю витрат в Ексел. У будь-якому випадку такий облік стане прекрасним індикатором для спостереження за фінансами.
 2. Завжди порівнюйте пропозиції. Використовуйте різні ресурси для порівняння цін: інтернет-магазини, торгові майданчики. Обов’язково дивіться відгуки, щоб не розчаруватися в покупці. Пам’ятайте, що ціни на ринках завжди менше цін в супермаркетах.
 3. Якщо знайдете бажаний товар за найкращою ціною і не вистачає певної суми, скористайтеся послугами МФО, вибравши найкращу пропозицію!
 4. Якщо берете перший займ – вибирайте МФО з акцією – 0% на перший займ, це вигідно і ефективно зберігає ваш бюджет.

Завжди порівнюйте пропозиції!

Кредит на выгодных условиях

Хотите получать кредит на самых выгодных условиях и быть в курсе всех акций?

Кредит у розмірі 0%
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10 000 грн
Подати заяву
0.01%
до 10000 грн
Подати заяву
0.01%
до 12000 грн
Подати заяву
Залишити відповідь
Ваша оцінка
Читайте також

Кіберзлочинці в Україні продовжують шукати довірливих громадян і перевіряти ступінь їх безпечності в спілкуванні по телефону. Шахраї представляються працівниками різних

Дізнатися більше

Навіщо вам гроші? Ви можете точно відповісти на це питання? Зазвичай, коли питають про бажаному кількості грошей, людина не замислюючись

Дізнатися більше

Гроші – обмеження нашого життя або Улюблена Коробка з малюнками на стінках. Гроші в буденних днях вашому житті, – які

Дізнатися більше